Компанія «VPG AGRO PLUS» почала перші кроки у 2015 році, орендувавши 1000 га землі в Київській області. Наша діяльність почалася з посередництва-закупівлі зерна на місцях і перепродажу великим трейдерам. Ще на початку шляху, одним з пріоритетних напрямків розвитку компанії стало створення власного земельного банку, вирощування власного врожаю, та переробки зернових культур.

Швидко нарощуючи оберти, вже у 2021 році «ВПГ АГРО ПЛЮС» має в оренді понад 10 000 га землі для обробки та вирощування власної продукції. За минулий 2020 рік об’єм торгових операцій компанії склав більше ніж 200 000 тонн. На сьогодні «VPG AGRO PLUS» реалізує свою продукцію всесвітньо відомим компаніям:  LOUISDREYFUS COMPANY SUISSE SA, SIERENTZ GLOBAL MERCHANTS, KERNEL, GLENCORE, CARGIL.

З моменту створення компанія пройшла повний шлях від вирощування врожаю до реалізації експорту готової продукції в більше ніж 15 країн світу. У 2018-2019 роках були підписані ексклюзивні контракти на доопрацювання, зберігання та перевалку продукції з елеваторами в Черкаській області  з ТОВ  «Христинівський  Комбікормовий  Завод» і Херсонській області з ТОВ «ЕКОЗЕРНО».

Сьогодні «VPG AGRO PLUS» приймає та відвантажує зерно більш ніж на 15 елеваторах України. Компанія займає передові позиції з доставлення зерна та швидкості постачі вагонів для транспортування через залізничні шляхи України. Ми забезпечуємо постановку вагонів від 3 до 7 робочих днів з моменту заявки клієнта та реалізовуємо доставку вантажу до порту від 3 до 7 днів. Швидкий темп роботи забезпечує гарантію виконання обов’язків, а також покращення оборотності капіталу при торгівлі.

Сучасний технологічний розвиток компанії – ще один з пріоритетних напрямків. Саме тому ми активно впроваджуємо сучасні технології обробки землі та вирощування врожаю, серед яких: вогняна обробка бур’яну, внесення добрив дронами, використання Nano добрив для збільшення врожайності, використання органічних добрив для формування  родючої землі в довгу перспективу.

Лише за 6 років існування компанія показала стрімке зростання, вихід на міжнародний ринок, отримала акредитацію на експорт ячменю до Китаю, стала надійним партнером для Європейського та Азійського ринків, розширила банк землі більш ніж на 10 000 га, придбала власний елеватор у Чернівцях та посіла провідні позиції серед українських компанії. 

Вверх